1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by gOJDO

 1. gOJDO
  13-13.5k
  Мислење од: gOJDO, 31 Март 2020 во 08:59 Во форумот: Продавам
 2. gOJDO
 3. gOJDO
  клуч
  Мислење од: gOJDO, 30 Март 2020 во 21:47 Во форумот: Продавам
 4. gOJDO
 5. gOJDO
  Bump
  Мислење од: gOJDO, 30 Март 2020 во 21:04 Во форумот: Продавам
 6. gOJDO
 7. gOJDO
  да
  Мислење од: gOJDO, 30 Март 2020 во 09:21 Во форумот: Преносни компјутери и таблети
 8. gOJDO
 9. gOJDO