1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xCorbe
Последна активност:
12 Декември 2019 во 15:30
Зачленет:
1 Мај 2014
Мислења:
160
Допаѓања:
126
Поени од трофеи:
150

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко
Локација:
Prilep

Сподели

xCorbe

Gaining Experience, Машко, од Prilep

xCorbe последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 12 Декември 2019 во 15:30