1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
fivako
Последна активност:
24 Мај 2020
Зачленет:
20 Август 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
25 Март 1969 (Возраст: 51)

Сподели

fivako

Intern, Машко, 51

fivako последен пат беше виден (како):
24 Мај 2020