1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by draey

 1. draey
  Испрати

  AMD Wrath Prism Cooler

  Нова карантинска цена: 1400 денари ;)
  Мислење од: draey, 6 Јуни 2020 во 11:52 Во форумот: Продавам
 2. draey
 3. draey
 4. draey
  Испрати

  AMD Wrath Prism Cooler

  Едниот кулер се враќа на продажба.
  Мислење од: draey, 2 Јуни 2020 во 14:14 Во форумот: Продавам
 5. draey