1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од decko-oh

 1. 110
  Доделено: 11 Февруари 2018

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)

 2. 50
  Доделено: 24 oктомври 2015

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 3. 10
  Доделено: 24 ноември 2014

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 4. 137
  Доделено: 8 Декември 2011

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 5. 5
  Доделено: 3 Декември 2011

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот