1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Govedo
Последна активност:
9 Февруари 2020
Зачленет:
29 Септември 2015
Мислења:
67
Допаѓања:
170
Поени од трофеи:
80

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко
Веб-страна:
Занимање:
Filmmaker, Photographer, Graphic Designer

Сподели

Govedo

Gaining Experience, Машко

Govedo последен пат беше виден (како):
9 Февруари 2020