• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Вашата возраст е...

Вашата возраст е...

 • 13-14

  Гласови: 51 11.7%
 • 15-18

  Гласови: 114 26.1%
 • 19-23

  Гласови: 156 35.8%
 • 24-27

  Гласови: 57 13.1%
 • 28-35

  Гласови: 44 10.1%
 • 36-40

  Гласови: 5 1.1%
 • Над 40...

  Гласови: 9 2.1%

 • Вкупно гласале
  436
Статус
Затворена за нови мислења.

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Гледам воглавно со студенти си имате работа на форумов :bravo:
 

nin

Intern
13 март 2008
13
0
дајте бе малце постари/вработени драфтувајте за на форумов, ептен ко пензионер се почуствував... :plachko2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,096
Мислења
838,432
Членови
29,012
Најнов член
Ivan1985
На врв Дно