1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од the_maker, 18 Септември 2014.

 1. flashgordon007

  flashgordon007
  Gaining Experience

  453
  488
  15 Септември 2012
  Машко
  Знаете дека србите отвараат продавница на ми во Белград? Во ТЦ Ушќе... на 15.05.2019. Гледав некои јутуб видеа... убаво ја наполниле продавницата...
  View: https://www.youtube.com/watch?v=tw30_8j5N2k
   
  На ARMac, maki01, olikomerc и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. marv

  marv
  On your way to fame

  1,574
  846
  5 oктомври 2007
  Машко
  Ај па и на наша глава

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Borsa

  Borsa
  Gaining Experience

  837
  494
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
  Е ова е официален дистрибутер, а не ова нашиве преваранти.
   
  На cipiripi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. flashgordon007

  flashgordon007
  Gaining Experience

  453
  488
  15 Септември 2012
  Машко
  И на ваша глава кога ќе отидете У београду на шопинг
   
 5. marv

  marv
  On your way to fame

  1,574
  846
  5 oктомври 2007
  Машко
  Ма не бре. Само у Скопљу.

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
 6. flashgordon007

  flashgordon007
  Gaining Experience

  453
  488
  15 Септември 2012
  Машко
  ???

  Жалам, ама не сум компатибилен со твојата состојба на умот.
  Дали ќе сакаш, твојата последна мисла да ја елаборираш подетално, за нас едноставните смертници што не читаме мисли?
   
 7. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,483
  5,876
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Алал им вера. Јуни идам за Белград обавезно влагам во ушче. Штета што не е малце поголем салонот.
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 8. marv

  marv
  On your way to fame

  1,574
  846
  5 oктомври 2007
  Машко
  Aj nema veze, cim prvoto ne me razbra, daleku sme so umovite. Nisto bitno da elaborirame.

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
 9. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  524
  650
  25 Февруари 2016
  Машко
  Ај да не бидам ''дрвен'' адвокат, на наша глава се мисли и кај нас побрзо да се отвори Шаоми продавница, по твојот прашален коментар, само ти појасни на која локација мисли.
  И то...
  Ај ме претрка ;):).
   
  На marv му/ѝ се допаѓа ова.
 10. alexandar11

  alexandar11
  Gaining Experience

  298
  158
  11 Јануари 2010
  Јас пред две недели сменив.

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
 11. Brendog

  Brendog
  Intern

  15
  5
  18 Септември 2016
  Машко
  Јас во хи.мк, батерија од али, 600 денари. Redmi Pro
   

Сподели

Вчитување...