1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goran.bt
Последна активност:
15 Март 2019 at 18:50
Зачленет:
6 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
31 Август 1975 (Возраст: 43)

Сподели

goran.bt

Intern, Машко, 43

goran.bt последен пат беше виден (како):
15 Март 2019 at 18:50