• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

counter strike problem !!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

PROOO

Intern
12 ноември 2008
11
0
imam instalirano counter strike 1.6 i pred nekolku dena koga ja vklucam igrata pocna strelkata na gluvceto da mi trepka i ne mozam da se uklucam na nitu eden server. samo sto vlezam vo nekoj server vo igra vednas me isfrle!!!
nekoe resenie ako znaete kazete .
pozz
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
хмммз.. Мислам дека нема врска со вирус.. Најлесно решениие ти е да ја преинсталираш.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,122
27,387
kalco.ru
Да не користиш ЧИТ?
Обично лошите читови знаат да прават вакви проблеми...Ако немаш чит ондак влези во option>video>renderer Намести го модот на open gl и намали резолуција може да ти помогне
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,122
27,387
kalco.ru
Па не е тоа само кај тебе...многу народ се жалат дека мах серверите ги плокираат и не ги пуштаат да влезат
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,760
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно