• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Conquer online

  • Ја почнал/а темата
  • #1

RFox

Intern
13 септември 2008
380
31
aj pisete sto mislite za ovaa igra jas ja igram edno 3 meseci na sunshine server i mn mi se svigja i koj znae nekoi finti neka piseee :D:D:D:D:D:D:D
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
da ti kazam jas sto mislam za ovaa igra i da ti kazam edna finta: igrava ne ja igram pa taka da ne mi se sviga a fintata e : delete caracter:D:):D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

RFox

Intern
13 септември 2008
380
31
ja mislam deka e top a bidejki mislam deka ne ste ja probale zatoa taka vi izgleda:p
 

MrPoliceman

Intern
27 септември 2008
14
0
jas ja igrav igrava edno 5-6 meseca...imav 2 karaktera...i mozham i ja da ti kazham da ja izbrishesh igrata bidejki nema leb od Conquer:ha: igraj malce cs , dota itn itn itn ajt pozz
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

RFox

Intern
13 септември 2008
380
31
Епа ако сакаш можеш да ми пратиш acc i pass на меил ако веќе не планираш да играш. Ако сакаш!!!:D:D
 

Coolzrock

Intern
28 октомври 2008
139
5
Според мене најглупа игра во свет... сум ја играл... глупости
Али ова е само мое мислење :)
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
Ех, може е глупава, ама кога играш со лепо друштво, многу интересна е. Иначе јас кренав 47 левел на Саншајн серверот, ама не ми се игра некако... Друштвото ја откачи таа игра па и јас... Може некад ќе ја заиграм пак. Којзна. :)
 
2 јули 2010
1
0
ma so vi e na vas
moze e malce dosadno dur se ojacas ama koga ke se ojacas(koga ke pomines desert blood quest za tie sto znaat) stanuva mnogu pointeresna,vo prevod kolku poise igras tolku po interesna stanuva:)
i plus so drustvo ako si dvajca trojca togas e mnogu interesna:bravo:
 

highflyer

Gaining Experience
3 јануари 2010
266
175
highflyer's setup  
Processor & Cooler
i5 2500k & Hyper 212 evo
Motherboard
Asus Sabertooth P67 REV 3.0
PSU
Antec HCG 850W
RAM
8GB Kingston HyperX
Video card
Sapphire RX 460 2GB
Case
CM Elite 370
Mouse
Bloody V3
Keyboard
SteelSeries Apex Raw
Monitor
Fuego 24' FHD TV
OS
Win 10
ја играв играва едно 2 години и дигнав карактер до 131 левел реборн арчер , али и на тоа му дое крајот
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,694
Мислења
848,777
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно