1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства

Дискусија во форумот 'Анхоч' започната од NecrotoX, 1 Декември 2017.

Тагови:

Генерално кое е вашето мислење за Анхоч?

 1. Позитивно

  199 глас/а
  86.9%
 2. Негативно

  16 глас/а
  7.0%
 3. Немам никакво мислење

  14 глас/а
  6.1%
 1. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,567
  1,897
  5 oктомври 2007
  Машко
  Кај го примети да си е**ш векот. Гарант некој од дечките од Анхоч го бендисал, па го скрил меѓу ХДД да не му го купи некој

  Sent from my TELEFON using Tapatalk
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
  Ја избркавме мишката од кај дисковите.
   
  На Avid, bxxxn, marv и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,328
  2,582
  19 Јули 2013
  Којзнае колку долго им седеле, штом почнале глувци да им шетаат меѓу дисковите :)
   
  На CyberMen, Avid, 1s3ct0wN и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. mihovkris

  mihovkris
  Practice makes perfect

  1,389
  1,017
  1 Јуни 2016
  Знае некој Ми банд 5 кога би донеле во анхоч?
   

Сподели

Вчитување...