• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

vip combo

  1. gorgekara

    VIP Combo Box 3 по лимитот

    Се префрлив на Vip Combo Box 3 пред скоро време и иако сум задоволен од стабилноста и брзината што ја нудат не сум сигурен што се случува по надминувањето на лимитот од 150GB. Дали веднаш се намалува на 756Kb/s или следниот ден? Генерално ме интересира дали има некој искуство со овој пакет да...
На врв Дно