Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

trading

 1. И

  CryptoStef од КриптоДонија

  Здраво дечки ви пишува КриптоСтеф кралот на Криптодонија од виртуелниот свет на YouTube. Ве поканувам на мојот канал КриптоСтеф каде што имам и англиски и македонски видеа. Во наредните видеа ќе објаснам како може да купите криптовалити, како може да ги уновчите, стратегии во тргување во крипто...
 2. DonFrozex

  Што да се купи?

  Ме интересира од поискусните.. кога би сакале да потрошиме некои си 100-200$ на купување некои penny-coins...кои би ги одбрале или препорачале вие? Моментално во кои/која гледате најголеми можности за заработка? Што да гледаме, кои фактори се битни пред да се одлучиме ? И не мора ова да биде...
На врв Дно