Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tablet

 1. Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање

  Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање

  Се продава: Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање. Таблетот е со кутија и сите додатоци, гаражиран, едвај користен и во беспрекорна состојба.
 2. Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

  Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

  Продавам неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen. Моделот е со 32GB storage. Купен од Amazon Германија. Супер таблет за секојдневна употреба како читање книги, гледање видеа, игрички. Како ефтин таблет супер е за деца. Таблетот иди со кабелче и полнач. Го продавам поради направена грешка при...
 3. Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

  Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

  Продавам неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen. Моделот е со 32GB storage. Купен од Amazon Германија. Супер таблет за секојдневна употреба како читање книги, гледање видеа, игрички. Како ефтин таблет супер е за деца. Таблетот иди со кабелче и полнач. Го продавам поради направена грешка при...
 4. XPPen Artist 16 Pro - таблет/екран за цртање

  XPPen Artist 16 Pro - таблет/екран за цртање

  Поздрав, Го огласувам таблетов за цртање XPPen Artist 16 Pro, го земав за мене таму 2018/19 пред да почне коронава, ич не го користев и на крај си земав пак Intuos. Со него доаѓаат сите додатоци скоро како нови со се кутија, само ракавицата не е ставена бидејќи ми се скина од користење.
 5. cogscape

  reMarkable 2 таблет

  https://remarkable.com/store/remarkable-2 Пред извесно време го открив таблетов и на прв па и втор поглед многу ми се допадна како алатка за работа и студирање. Цените се солени, особено за во Европа, а во Македонија воопшто и нема достава за жал. За многу од способностите потребен е месечна...
 6. iPad Air 2019 + Apple Pencil

  iPad Air 2019 + Apple Pencil

  Продавам перфектно сочуван iPad Air 2019 10.5 64 GB Space Gray користен со заштитно стакло и маска од прв ден, заедно со Apple Pencil, без физички оштетувања/гребаници. Локација Скопје, пишете ми ПП за повеќе инфо, без замени.
 7. Thunderous_One

  Препорака за E-Book Reader

  Здраво дечки, E-Book ридерите спаѓат во таблети, така да темата мислам дека е на правилно место. Пошто нема да можам да купам компјутер за гејмање (сите знаеме зошто) се решив да земам еден таблет специјално за читање. Ако има некој ентузијаст или што има користено ридер што може да ми препораче...
 8. BlackOuttheWoRlD

  Tablet флешување на 75% прекинува не го наоѓа

  Здраво другари ми дадоа еден таблет да направам,вака сега таблетот не се уклучува само на боотлоп прави на логото и не мрда,пробав да го флешнам стигна до 75% се рестартира отиде на рековерј и врти,а на компјутерот ми пишува дека го најде нехтбоок усб го препозна но за флешување сопре на 75%,па...
 9. JensenInterceptor

  Лаптоп 15.4 инча + таблет 8 инча спроти евтин Ултрабук од 14 инча?

  Вака, гледав вчера лаптопчиња по продавнициве со цел да го заменам мојов лаптоп стар 6 години. Лаптопот е како го викаат, основен, чинеше 400 евра на ново кога го купив. Има посебна графичка, 4 гига РАМ, Пентиум Дуал Кор процесор 2 гига херци, 500 гига тврд диск. Во меѓу време си купив и таблет...
На врв Дно