Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
puscyfer

Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://estore.wacom.com/en-us/wacom-intuos-pro-medium-m-pth660.html
Се продава:

Wacom Intuos Pro Medium PTH-660 таблет за цртање.

Таблетот е со кутија и сите додатоци, гаражиран, едвај користен и во беспрекорна состојба.

Информации

Автор
puscyfer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
181

Повеќе огласи од puscyfer

На врв Дно