Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SpiritBond

iPad Air 2019 + Apple Pencil

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
350 €
Истекува

Опис

Продавам перфектно сочуван iPad Air 2019 10.5 64 GB Space Gray користен со заштитно стакло и маска од прв ден, заедно со Apple Pencil, без физички оштетувања/гребаници.
Локација Скопје, пишете ми ПП за повеќе инфо, без замени.

Информации

Автор
SpiritBond
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
227

Повеќе огласи од SpiritBond

На врв Дно