Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
тотето

Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
85 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/amazon_fire_hd_8_(2022)-pictures-12036.php
Продавам неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen. Моделот е со 32GB storage. Купен од Amazon Германија.

Супер таблет за секојдневна употреба како читање книги, гледање видеа, игрички. Како ефтин таблет супер е за деца. Таблетот иди со кабелче и полнач.

Го продавам поради направена грешка при купување мислејки дека е моделот што е со 10" екран (Fire HD 10).

Информации

Автор
тотето
Поднесена
Последна промена
Прегледи
328

Повеќе огласи од тотето

На врв Дно