Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mikaxsus

Продадено XPPen Artist 16 Pro - таблет/екран за цртање

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.xp-pen.com/product/artist-16-pro.html
Поздрав,

Го огласувам таблетов за цртање XPPen Artist 16 Pro, го земав за мене таму 2018/19 пред да почне коронава, ич не го користев и на крај си земав пак Intuos. Со него доаѓаат сите додатоци скоро како нови со се кутија, само ракавицата не е ставена бидејќи ми се скина од користење.

Информации

Автор
Mikaxsus
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
507

Повеќе огласи од Mikaxsus

На врв Дно