Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sony mh755

 1. Андреј

  Sony MH1C слушалки: Студиски звук за буџет цена

  Sony MH755 можеби е интернет хит и слушалка која звучи далеку подобро за парите, меѓутоа Sony има уште еден бисер кој е вреднуван помеѓу буџет аудиофилите. Кога ги купив Sony MH755 не очекував многу. По неколку дена слушање ме интересирше што сѐ постои во оваа буџет категорија, па така ги...
 2. Андреј

  Sony MH755: Слушалки од $8 за аудиофилско уживање

  Годинава тестирав неколку слушалки од AliExpress и eBay. После 2 години со 1more Triple Drivers сакав да видам до кај е отидена Chi-fi (Chinese Hi-Fi) индустријата. Има многу нови продукти и напишав на кратко за неколку модели. Меѓутоа, она што е за неверување е дека може да постои слушалка од...
На врв Дно