Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

heyreach

  1. ContentBot

    Со HeyReach македонскиот стартап Howitzer ќе го освојува LinkedIn

    Добар дел од денес успешните стартапи и компании започнале со решавање на некој недостаток во постоечките индустрии. Uber го направи ова за такси превозот, Airbnb со изнајмувањето станови, а македонскиот стартап Howitzer, кој во декември 2022 го прогласивме за .мк стартап на месецот по нивната...
На врв Дно