• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gopro

 1. dddragan

  Продадено Продавам GoPro Hero 4 Black

  Продавам GoPro Hero 4 Black и додатоци. Пакетот содржи: GoPro Hero 4 Black камера; Оригинален case со оригинални водоотпорна и "кабриолет" вратичка; Skeleton case; Оригинален housing lens replacement kit (леќа, гумичка, штрафчиња и штрафцигер); 2 Smatree батерии (едната држи +25 минути активно...
 2. Oktar

  Продадено GoPro Hero 4 Black Edition

  Бидејќи вирусот не сопира, а со него и економската криза, се решив на уште еден драматичен и тежок чекор, да ја огласам и мојата акциона камера :( Ок не е толку драма затоа што скоро и да не ја користам, одкако ја купив утврдив дека не правам некои нарочито интересни и возбудливи работи во...
 3. Spawny

  Продавам Action Camera Runcam 5 4K 30fps

  Здраво, Продавам нова Action Camera Runcam 5 4K 30fps, одлична замена за GoPro 5 session, повеќе инфо тука Цена: 4900 денари
 4. Ragnar

  Проценка GoPro Hero 3+ Silver

  Ве молам за проценка на уредот и компонентите(ќе се продава комплет) кои се во целосно исправна состојба. GoPro Hero 3+ Silver Мемориска картичка 32 GB Држач-рачка Два дополнителни држачи(третиот од сликите од лево од камерчето е поткршен), штрафови, кабел за полнење, и cover за под вода целосно...
 5. BlackOuttheWoRlD

  Добар дрон за видеа(предлог)

  Здраво другари Дајте некој предлог за дрон со камера Буџет околку 6-7к. Немам искуство со дрон како се управувa? дали може некој да објасни првиот пат на управувањето на дронот,бидејќи незнам како се управува. Камерата ќе биде актион пд 3к,дронот да може за сите камери да се стават на дронот...
 6. theMAD

  Проценка GoPro Hero5 Black

  Здраво повторно, имам за продажба GoPro Hero 5 Black, купен во италија на 3 Окомври во Италија, без оригинално пакуванје (барем мислам, треба да побарам дома, мозе го имам уште пакованјето), без гаранција.
На врв Дно