Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

edifier

  1. Нема Слика

    EDIFIER Neobuds Pro TWS Wireless Bluetooth

    Се продаваат TWS слушакли : EDIFIER Neobuds Pro TWS Wireless Bluetooth Earphone Hybrid ANC Hi-Res certified Knowles Balanced LHDC LDAC decoding Tri-MIC https://www.aliexpress.com/item/1005003036425352.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.736d1802OaD1m1 Користени дали 10 часа комплет, купени од линкот...
На врв Дно