Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gremlin

EDIFIER Neobuds Pro TWS Wireless Bluetooth

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.edifier.com/product-neobuds-pro.html
Се продаваат TWS слушакли : EDIFIER Neobuds Pro TWS Wireless Bluetooth Earphone Hybrid ANC Hi-Res certified Knowles Balanced LHDC LDAC decoding Tri-MIC


Користени дали 10 часа комплет, купени од линкот погоре. Доаѓаат во премиум пакување со десетици eartips од различна големина и боја. Гратис со нив давам и SpinFit 360 два пара големина S и M.

Цена 2000.

Информации

Автор
gremlin
Поднесена
Последна промена
Прегледи
694

Повеќе огласи од gremlin

На врв Дно