Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cloud chasing

 1. Metuzalem

  Електронски цигари втор дел

  * * * Затоа што оригиналната тема стана преголема, продолжуваме во оваа тема. * * * Електронски цигари (vaping) е глобален феномен што постојано ја зголемува популарноста, наспроти големите подметнувања од големите фармацевтски куќи, големите тутунски компании и владите. Неговата примарна цел...
 2. ARMac

  Електронски цигари

  Електронски цигари (vaping) е глобален феномен што постојано ја зголемува популарноста, наспроти големите подметнувања од големите фармацевтски куќи, големите тутунски компании и владите. Неговата примарна цел е да биде помалку опасна алтернатива на пушењето и сè повеќе луѓе го прифаќаат. Во...
На врв Дно