1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jovan.T
Последна активност:
10 Јули 2020 во 04:10
Зачленет:
17 Јуни 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
1 Јануари 1996 (Возраст: 24)

Сподели

Jovan.T

Intern, 24

Jovan.T последен пат беше виден (како):
10 Јули 2020 во 04:10