Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

black

 1. Canon 6D Mark II Dark Noir Edition

  Canon 6D Mark II Dark Noir Edition

  После 4 години минати заедно, решив дека е време да продолжиме по различни патишта, па така, мојот драг 6D Mark II е поставен на продажба. Едноставно ајфоните се веќе ултра предобри и немам потреба од дигитален огледално-рефлексен фото систем со цела рамка (Digital Single-Lens Reflex Camera with...
 2. Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Се продава кулерот, нов никогаш не употребен со сите додатоци во кутија. Одличен за SFF конфигурации. :) 37mm low profile For use with AMD processors up to 95W 100% RAM compatibility 100% compatibility with PCIe cards on mini-ITX NF-A9x14 HS-PWM chromax.black premium fan Compatible with AMD AM4...
 3. Се продава Western Digital Black 2TB 3.5"

  Се продава Western Digital Black 2TB 3.5"

  Како што гласи насловот се продава дискот. Купен е од Сетек во 2018 година. Состојбата може да се види на сликите. Праќам по карго на ваш ризик и трошок. Има простор за договор околу цената. Број за контакт: Филип 071387269
 4. Глупав

  DIMM 2*8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black Kit CL16

  преостаната усмена гаранција од респектабилен член од Форумов 4700 мкд праќам по карго повеќе инфо во ПП
На врв Дно