Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

DIMM 2*8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black Kit CL16

Статус
Затворена за нови мислења.

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
преостаната усмена гаранција од респектабилен член од Форумов
4700 мкд
праќам по карго
повеќе инфо во ПП
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Продадено на Форумџија Кумановац... Со здравје да го служи, со здравје да му служи

Sent using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.258
Мислења
977.573
Членови
35.569
Најнов член
Jasmina_pepic
На врв Дно