Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
outsider

Се продава Western Digital Black 2TB 3.5"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Како што гласи насловот се продава дискот. Купен е од Сетек во 2018 година. Состојбата може да се види на сликите. Праќам по карго на ваш ризик и трошок. Има простор за договор околу цената.
Број за контакт: Филип 071387269

Информации

Автор
outsider
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
485

Повеќе огласи од outsider

На врв Дно