Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

16yrs

 1. ContentBot

  16 години - 16 производи по супер попусти!

  Роденден, мала забава... По повод 16 години IT.mk, следните 16 дена ќе објавиме 16 производи по супер цени за премиум членовите. Производите ќе бидат објавувани на следниов линк > https://it.mk/mystery-box/ и во ИТ маркет. Не си премиум член? Искористи ги намалените цени за претплата веднаш...
 2. D

  w00t w00t! 16 години IT.mk

  Во 2007-ма година неколку ИТ ентузијасти одлучија да создадат онлајн дестинација која ќе биде место за дружба и вмрежување помеѓу локални ИТ професионалци, хардвераши, разни ИКТ експерти, студенти, инженери, програмери, девелопери, маркетери, дизајнери и по некој систем администратор…. 16 години...
На врв Дно