• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на ова

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   dz1ko

   Intern 30
   • Мислења
    11
   • Реакции
    5
   • Поени од трофеи
    10
  2. Ми се допаѓа

   MasteR_#0

   Unstoppable 25
   • Мислења
    2,757
   • Реакции
    2,432
   • Поени од трофеи
    1,812
  3. Ми се допаѓа

   Astraion

   Unstoppable Од Струмица
   • Мислења
    1,831
   • Реакции
    2,737
   • Поени од трофеи
    1,492
  4. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,074
   • Реакции
    29,080
   • Поени од трофеи
    2,342
 • Вчитување…
На врв Дно