• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #18

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Уау Уау (1)

  1. Ми се допаѓа

   Vladimir Filevski

   Gaining Experience 59
   • Мислења
    165
   • Реакции
    329
   • Поени од трофеи
    120
  2. Ми се допаѓа

   ChemicalAngel

   Gaining Experience
   • Мислења
    813
   • Реакции
    222
   • Поени од трофеи
    502
  3. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,960
   • Реакции
    4,230
   • Поени од трофеи
    1,702
  4. Уау

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,814
   • Реакции
    9,243
   • Поени од трофеи
    2,302
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно