1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ChemicalAngel
Последна активност:
18 oктомври 2019 во 13:34
Зачленет:
24 ноември 2008
Мислења:
788
Допаѓања:
205
Поени од трофеи:
502

Следачи 2

Сподели

ChemicalAngel

Gaining Experience

ChemicalAngel последен пат беше виден (како):
18 oктомври 2019 во 13:34