• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #11932

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   gremlin

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,750
   • Реакции
    2,303
   • Поени од трофеи
    1,812
  2. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 37 Од Ресен
   • Мислења
    1,298
   • Реакции
    2,955
   • Поени од трофеи
    1,345
  3. Ми се допаѓа

   Rikimaru

   Unstoppable Од Битола
   • Мислења
    2,362
   • Реакции
    3,563
   • Поени од трофеи
    1,692
 • Вчитување…
На врв Дно