1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Zippo

 1. Zippo
  Може клуч
  Мислење од: Zippo, 21 oктомври 2019 во 19:15 Во форумот: Купувам
 2. Zippo
  BUMP
  Мислење од: Zippo, 21 oктомври 2019 во 19:14 Во форумот: Продавам
 3. Zippo
  BUMP
  Мислење од: Zippo, 21 oктомври 2019 во 19:14 Во форумот: Продавам
 4. Zippo
 5. Zippo
 6. Zippo
 7. Zippo
 8. Zippo
 9. Zippo
 10. Zippo
 11. Zippo
 12. Zippo
 13. Zippo
  1800 денари
  Мислење од: Zippo, 17 oктомври 2019 во 18:40 Во форумот: Продавам
 14. Zippo
  BUMP
  Мислење од: Zippo, 17 oктомври 2019 во 18:40 Во форумот: Продавам