1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Makedonce01
Последна активност:
16 Септември 2019 во 13:39
Зачленет:
4 Март 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
70

Сподели

Makedonce01

Intern

Makedonce01 последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing forum, 16 Септември 2019 во 13:39