1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
risto tapan
Последна активност:
19 oктомври 2014
Зачленет:
12 Август 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Роденден:
2 Февруари 1975 (Возраст: 44)

Сподели

risto tapan

Intern, 44

risto tapan последен пат беше виден (како):
19 oктомври 2014