• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од psyside

 1. psyside

  Samsung паметни телефони - генерална дискусија

  Причината се ниските цени на Xiaomi, ни Exynos, ни пластика, ни резолуции.
 2. psyside

  Pixel паметни телефони - генерална дискусија

  Мат се новите
 3. psyside

  Pixel паметни телефони - генерална дискусија

  Каква сака нека е, не може да се спореди со стакло.
 4. psyside

  Pixel паметни телефони - генерална дискусија

  tldr Пластика може да има подобар in hand feel од стакло само на сон.
 5. psyside

  Huawei паметни телефони - генерална дискусија

  DXO Mark....кога ќе отиде во GSM Arena ќе знаеме.
 6. psyside

  OnePlus паметни телефони - генерална дискусија

  Заради тоа што штедат пари на тоа. OP не се ни флагшип, а ни буџет веќе.
 7. psyside

  OnePlus паметни телефони - генерална дискусија

  Солидна камера нема што.
 8. psyside

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  Тој или https://ledikom.mk/telefoni/1417/xiaomi-mi-10t-5g
 9. psyside

  Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)

  Користеше moon shot, auto mode, night mode?
 10. psyside

  Парфеми

  :love:
 11. psyside

  Суплементи/здрава исхрана

  View: https://twitter.com/The_Nutrivore/status/1415936432322060290?s=19
 12. psyside

  Samsung паметни телефони - генерална дискусија

  Продај Samsung- от, земи си иПхоне, лесно е.
 13. psyside

  Samsung паметни телефони - генерална дискусија

  Апсолутно не е комплицирано и е боза.
 14. psyside

  Samsung паметни телефони - генерална дискусија

  Ми стигна јунски, правев со Один додека имаше побитни апдејти.
На врв Дно