1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bakii
Последна активност:
20 Јануари 2020 во 01:45
Зачленет:
17 Декември 2015
Мислења:
15
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
22 Септември 1998 (Возраст: 21)

Сподели

Bakii

Intern, Машко, 21

Bakii последен пат беше виден (како):
[On Tapatalk]Viewing forum list, 20 Јануари 2020 во 01:45