1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Abovelife
Последна активност:
17 Септември 2019 во 18:52
Зачленет:
11 Април 2016
Мислења:
17
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
1 Мај 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Abovelife

Intern, Машко, 25

Abovelife последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам мобилен 14к-23к со фамилијарен буџет Телеком, 17 Септември 2019 во 18:52