1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од lumibi

 1. 10
  Доделено: 1 Август 2018

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 2. 110
  Доделено: 4 Јуни 2018

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)

 3. 5
  Доделено: 23 Јануари 2018

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 4. 50
  Доделено: 20 Јануари 2018

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 5. 5
  Доделено: 20 Јануари 2018

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот