• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Dionis

  1. D

    Девелопер Тул

    Дали може да добијам некаква информација во врска Девелопер Тул. Сакам да направам Тул за онлине игра по име www.darkorbit.com . Ќе може некој да ми помогне ?
На врв Дно