• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од cezarion

 1. C

  PayPal преку НЛБ Тутунска Банка

  можеби не тука местото за постот ама тоа е.ме интересира дали некој може да ми објасни како оди процедурата за продажба преку ebay.имам paypal веке подолго време ама во глобала ја користев за купување или за плаќање и досега немав проблеми,така да ако некој има искуство со продажба преку ebay...
 2. C

  здраво. ме интересира дали ке можеш да ми објасниш како оди процедурата за продажба преку ebay ...

  здраво. ме интересира дали ке можеш да ми објасниш како оди процедурата за продажба преку ebay , мислам ако не ти преставува некој поголем проблем[email protected] или скајп vlade_eu,. поздрав
На врв Дно