1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
andrejmk
Последна активност:
27 Февруари 2013
Зачленет:
26 Април 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Роденден:
27 oктомври 1985 (Возраст: 34)

Сподели

andrejmk

Intern, 34

andrejmk последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2013