• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so USB Lacie-HDD

  • Ја почнал/а темата
  • #1

firga

Intern
22 декември 2007
2
0
Imam EXT- Lacie HDD Rabotese Odlicno i od pred nekoj den koga ce ja vklucam samo Na Com-XP Home, se prijavuva Kako Hardware ali kade i na drugo mesto da kliknes HDD -EXT ne postoi. Blagodaren bi bil ako nekoj moze da mi pomogne.


Pozdrav
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,839
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно