1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог за монитор

Дискусија во форумот 'Графички картички, звучни картички и монитори' започната од TheGamerTeacher, 21 Март 2019.

 1. GGTT1

  GGTT1
  Gaining Experience

  286
  231
  1 Февруари 2017
  Машко
  Me zamisli muabetot za Asusot
  Testot ova go pokaza
  IMG_20190824_005849.JPG IMG_20190824_005917.JPG
   
  На toplel му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...