1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vavio
Последна активност:
3 Септември 2019
Зачленет:
12 Јануари 2008
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Сподели

vavio

Intern

vavio последен пат беше виден (како):
3 Септември 2019