1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Најбрз интернет провајдер на телефон 4g

Дискусија во форумот 'Интернет провајдери' започната од BlackOuttheWoRlD, 7 Јуни 2019.

 1. BlackOuttheWoRlD

  BlackOuttheWoRlD
  Баниран/a

  360
  53
  10 ноември 2017
  Машко
  Друже на телеком мк апликација,имам 160ден. кредит,а може да се активара 2гб нет нели? за оваа недела ми треба. Screenshot_20190609-211339.png
  Од наредниот месец планирам на претплата да сум.
   
 2. dashbog

  dashbog
  Gaining Experience

  146
  74
  24 Јуни 2008
  Машко
  160>129
  Нормално
   

Сподели

Вчитување...