1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Интернет проблем и лоадирање на страници [t-home]

Дискусија во форумот 'Телеком' започната од Fatal1ty_, 23 Февруари 2016.

 1. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,372
  12,487
  2 Август 2012
  Машко
  Види..
  Валљда има ставка advanced или power user за штиклирање. Не е ваљда до толку загулен..
   
 2. The_Darkness

  The_Darkness
  gamer

  106
  53
  17 Мај 2007
  Има ли некое решение од целава ситуација ? Од пред брзо време и јас сум нивен корисник и немам проблеми со паѓање на интернетот, ама страните знаат да се вчитуваат многу споро, скоро секогаш бара да и направам reload и мора да си на тој таб за да го пушти.
   
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,271
  24,716
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Јaс не гo решив прoблемoт. Ми дoјде екипa мењaa прaвејa се пентaрејa пo бaндери, си oтидoa и се е истo. Немaм сили дa се рaспрaвaм и преку тaквo ми е се . Ниту еднa рaбoтa не функциoнирa кaкo штo требa

  Sent from my LG-D320 using Tapatalk
   
  На Bubache му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...