1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

(ecig) Смешни слики, видеа, приказни...

Дискусија во форумот 'Електронски цигари' започната од Metuzalem, 30 Декември 2018.

 1. krema

  krema
  Professor

  10,005
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
  Антички вејпер.

  [​IMG]
   
  На gOJDO, zdrnik, OldSchoolPvP и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,583
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  [​IMG]

  Беше само прашање на време... Веќе го има на pre-order низ кинескиве продавници.
   
  TATA_MATA, krema, zdrnik и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. zdrnik

  zdrnik
  Gaining Experience

  60
  72
  31 oктомври 2016
  Машко
  Одма го нарачувам!
   
  На Metuzalem му/ѝ се допаѓа ова.
 4. krema

  krema
  Professor

  10,005
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
  :D :D :D


  coil.jpeg
   
  Chicco69, Sharlovski, TATA_MATA и на уште 1 им се допаѓа ова.
 5. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,583
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  9.jpg
   
  На gOJDO, goranzoran, Chicco69 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. Sharlovski

  Sharlovski
  Unstoppable

  1,072
  2,371
  28 Јануари 2017
  Машко
 7. InfinitasX

  InfinitasX
  Intern

  30
  27
  10 ноември 2018
  NSFW-ish

  [​IMG][​IMG]
   
  krema, Sharlovski и на Chicco69 им се допаѓа ова.
 8. krema

  krema
  Professor

  10,005
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
 9. Sharlovski

  Sharlovski
  Unstoppable

  1,072
  2,371
  28 Јануари 2017
  Машко
 10. Sharlovski

  Sharlovski
  Unstoppable

  1,072
  2,371
  28 Јануари 2017
  Машко
 11. krema

  krema
  Professor

  10,005
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
 12. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,803
  862
  3 Март 2018
 13. krema

  krema
  Professor

  10,005
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
 14. krema

  krema
  Professor

  10,005
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
 15. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,583
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer

Сподели

Вчитување...